Toplimo Toplimo Facebook'e

LT EN RU

Apie mus

UAB „Top Limo“ savo veiklą įkūrė 2009 metais ir startavo siūlydama limuzinų nuomą įvairioms šventėms ir ypatingiems renginiams. 2017 m. pradėjome teikti ir naujų lengvųjų automobilių nuomos paslaugas Panevėžyje ir visoje Lietuvoje.

Jau tuoj bus dešimt metų, kaip nuomojame šiuolaikinius, prabangius ir retų modelių limuzinus visoje Lietuvoje. Savo išskirtiniu transportu esame papuošę ne vieną įsimintiną šventę. Jei Jūsų laukia vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, mergvakariai / bernvakariai ar siautulingos linksmybės draugų kompanijoje – rinkitės „Top Limo“ limuzinų nuomą ir nustebinkite visus prabangiais ir išskirtiniais limuzinais, kurie bus puikūs šventės ir geros nuotaikos palydovai.

Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės paslaugos ir nepriekaištingai paruošti automobiliai ir limuzinai. Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienam klientui ir esame dėkingi visiems, kurie pasinaudojo mūsų teikiama limuzinų ir automobilių nuoma. Visada siūlome konkurencingas kainas bei optimaliausius variantus pagal Jūsų pageidavimus. 

Linkime nuostabių akimirkų artėjantį 2018 m. vestuvių sezoną ir jau dabar siūlome užsisakyti mūsų naujieną, itin reto modelio 14 vietų Audi Q7 limuziną!

Visus mūsų nuomojamus limuzinus galite pamatyti čia

Visus mūsų nuomojamus lengvuosius automobilius galite pamatyti čia.

 

 
 

limuzinu nuoma