Toplimo Toplimo Facebook'e

LT EN RU

Apie mus

UAB „Top Limo“ savo veiklą įkūrė 2009 metais ir startavo siūlydama limuzinų nuomą įvairioms šventėms ir ypatingiems renginiams.

Šiuo metu jau aštuonerius metus nuomojame šiuolaikinius, prabangius ir retų modelių limuzinus visoje Lietuvoje. Savo išskirtiniu transportu esame papuošę ne vieną įsimintiną šventę. Jei Jūsų laukia vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, mergvakariai / bernvakariai ar siautulingos linksmybės draugų kompanijoje – rinkitės „Top Limo“ limuzinų nuomą ir nustebinkite visus prabangiais ir išskirtiniais limuzinais, kurie bus puikūs šventės ir geros nuotaikos palydovai.

Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės paslaugos ir nepriekaištingai paruoštas limuzinas, kuris Jus nuveš nuo durų iki durų. Ypatingą dėmesį skiriame klientams ir esame dėkingi visiems, kurie pasinaudojo mūsų teikiama limuzinų nuoma, todėl visada siūlome konkurencingas kainas bei optimaliausius variantus pagal Jūsų pageidavimus.

Linkime nuostabių akimirkų artėjantį 2017 m. vestuvių sezoną ir jau dabar siūlome užsisakyti naujutėlaitį, itin reto modelio Audi Q7 limuziną!

Visus mūsų nuomojamus limuzinus galite pamatyti čia

 

 
 

limuzinu nuoma