Toplimo Toplimo Facebook'e

LT EN RU

Limuzinų nuoma

limuzinas Audi Q7limuzinas Chryslerlimuzinas Infiniti

Audi Q7 limuzino nuoma

NAUJIENA! Tai pirmasis toks limuzinas Baltijos šalyse. 10 metrų ilgio, modernus ir stilingas, neabejotinai traukianti akį ir išduodanti gerą skonį transporto priemonė.

Įspūdingas 14 - 16 vietų Audi Q7 limuzinas papuoš Jūsų šventę ir leis Jums atsidurti dėmesio centre! Šis limuzino modelis unikalus ir išskirtinis bei pripažintas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Tai prabangaus interjero viduje ir modernaus išorės dizaino limuzinas, kuris švenčių metu leis jaustis saugiai ir patogiai. Erdvus vidus talpins didelį skaičių svečių, kurie galės mėgautis muzika, disko šviesomis ir šampanu tiesiai iš baro. Net karštą vasaros dieną užtikrinsime, kad jausitės gaiviai, nes Audi Q7 siūlo efektyviai veikiančią klimato kontrolę.

Jei Jus domina stilingo ir praktiško bei turinčio visą įrangą, kurios gali prireikti bet kokiai šventei limuzino nuoma, Jūsų paieškos baigiasi čia!

Paskubėkite - 2022 metų sezonas prasidėjo, o paskutinės laisvos datos tiesiog tirpsta!

  skambinti

AUDI Q7 PRIVALUMAI:

 • Modernus ir ryškus interjeras;
 • Įspūdingi šviesos efektai;
 • Penki plokščiaekraniai televizoriai;
 • Stroboskopai;
 • Lazerių šou;
 • Audio / video aparatūra, kuri nuskaito visas šiuolaikines laikmenas;
 • Žemųjų dažnių garsiakalbiai su stiprintuvais;
 • Efektyviai veikianti klimato kontrolė;
 • Du barai su 16 taurių šampanui ir tiek pat, skirtų kitiems gėrimams;
 • Disko grindys;
 • Disko lubos;
 • Disko baras.

       Šiuolaikiška automobilio išorė taip pat nenusileidžia interjerui.
       Limuzinas turi:

 • Vientisą pagrindinį langą su LED apšvietimu;
 • Stroboskopus priekyje ir gale;
 • 7 spalvų apšvietimą limuzino apačioje;
 •  20 colių „LexaniLust“ ratlankius.

 BMW X6 limuzino nuoma

Prašmatnus, iki 12 žmonių talpinantis BMW X6 limuzinas – tai vienintelis tokio modelio limuzinas visoje Lietuvoje! Dar vienas unikalus bruožas – sniego baltumo spalva, kuri puikiai derės bet kokiai progai. Išskirtinis interjeras, šviesos efektai bei galinga garso aparatūra – tai, ko reikia, jei norite gerai praleisti laiką ir išnaudoti visus pasivažinėjimo privalumus. 


Šis limuzinas – puiki galimybė paįvairinti kasdienybę ir susikurti sau šventę. Net jei artimiausiu metų Jūsų nelaukia jokia išskirtinė proga, galite čiupti draugų būrį ir pasileisti į nepakartojamą nuotykį.

„Top Limo“ limuzinų nuoma – kad vakaras būtų įsimintinas!

skambinti

 Infiniti QX 56 limuzino nuoma

Iki 20 vietų talpinantis Infiniti QX 56 limuzinas siūlo daug efektų, leisiančių paįvairinti šventę disko elementais. Čia rasite strobe ir lazerių šviesos efektus, disko grindis, išorės LED apšvietimą, du veidrodinius barus su reguliuojamais šviesos atspalviais, skystųjų kristalų televizorius, profesionalią vaizdo ir garso sistemą bei daug kitų įrenginių, reikalingų nuostabioms progoms paminėti.

Kas gali būti geriau už kelionę į vakarėlį erdviame, patogiame limuzine, kuriame pakankamai vietos judėti, ragauti šampaną ir mėgautis visišku privatumu keliaujant po miestą? Skamba gundančiai, tiesa?

Jei manote, kad atėjo laikas pasinaudoti limuzinų nuoma ir pasidaryti šventę sau ir savo draugams arba artimiausiu metu Jūsų laukia ypatinga proga, kuriai reikalingas akį traukiantis ir patogus transportas, pasiūlysime patį kokybiškiausią ir optimaliausią variantą.

skambinti
 
 

Limuzinų nuoma vestuvėms

Vestuvės – tai diena, kurios metu viskas – nuo puokštės spalvos iki torto įdaro – turi būti apgalvota ir priderinta prie šventės temos, svečių ir, svarbiausia, jaunųjų pageidavimų. Vienas pagrindinių vestuvių akcentų – tai automobilis, kuriuo jaunieji ar svečiai atkeliauja į vestuvių iškilmes.

daugiau apie limuzinų nuoma vestuvėms


 

Limuzinų nuoma išleistuvėms

Ta lemtinga diena, kai keliaujate į naują etapą ir palydite visus dvylika metų, praleistų su mylimais mokytojais bei gerais draugais tapusiais klasiokais. Ji turi būti tobula, ji turi rodyti, kad Jūs jau užaugote ir drąsiai žengiate į gyvenimą. Kas geriau, jei ne limuzinas, padės Jums išlaikyti santūrių, jau suaugusių žmonių įvaizdį ir puikiai derės prie puošniomis suknelėmis bei kostiumais pasipuošusių mokinių?

daugiau apie limuzinų nuoma išleistuvėms


 

Limuzinai mergvakariams ir bernvakariams

Prieš pasižadant vienam žmogui su juo praleisti visą gyvenimą – būtina duoklė geriausiems draugams ar draugėms – nepamirštama naktis, kurios metu atsisveikinama su vienišiaus gyvenimu. Kad ir kokį mergvakarį ar bernvakarį organizuotumėte savo draugams, Jums reikalingas transportas. Idealiausias variantas šėlionėms iki paryčių ir paskutinei viengungiškai kelionei – limuzinų nuoma.

daugiau apie limuzinų nuoma mergvakariams ir bernvakariams


 

Kelionė limuzinu iš oro uosto

Į Jūsų šalį atvyksta svarbūs verslo partneriai? Norite įspūdingai pasitikti iš užsienio atkeliaujančius svečius? Seniai nematyti giminaičiai, artimieji ar draugai ketina paviešėti Jūsų šalyje? Nustebinkite juos neeiline kelione limuzinu iš oro uosto.

daugiau apie limuzinų nuomą iš ir į oro uostą


 

Limuzinų nuoma gimtadieniams

Turbūt nėra žmogaus, kuris savo gimtadienio dieną slapta nesitikėtų, kad bus maloniai nustebintas. Pati šauniausia dovana, kuria galite ne tik nustebinti, bet ir pagyvinti šventę jubiliatui ir jo svečiams – tai pasivažinėjimas limuzinu.

limuzinų nuoma gimtadieniams


 

Limuzinų nuoma verslo kelionėms

Kai reikalingas įspūdį sudarantis, patogus ir klasiškas automobilis, niekada neapsiriksite pasirinkę limuzinų nuomą verslo kelionėms. Taip parodysite, kad klientai Jums yra svarbūs ir leisite jiems pasijausti išskirtiniais. Tokios smulkmenos nėra esminės, tačiau jos sudaro puikų pirmąjį įspūdį, kuris gali nulemti tolimesnę Jūsų įmonės sėkmę.

daugiau apie limuzinų nuoma vestuvėms


 

Limuzinų nuoma krikštynoms

Krikštynos – tai šventė, suburianti visus artimuosius. Ji turi tokią sakralią ir gražią prasmę, kad tai dienai būtina pasirūpinti kuo gražesnėmis dekoracijomis, svečių priėmimu ir kitomis detalėmis. Puikus būdas atkeliauti į ceremoniją ir taip atsivežti artimuosius – limuzinų nuoma krikštynoms. 

daugiau apie limuzinų nuoma krikštynoms


 

Limuzinai įvairioms šventėms

Limuzinų nuoma – tai paslauga, kuri tampa vis populiaresnė. Tai puiki galimybė išsiskirti iš minios vakarėlio ar susitikimo metu, saugiai ir patogiai nugabenti svečius į šventės vietą bei prabangiai keliauti vestuvių, krikštynų ar gimtadienių metu.

daugiau apie limuzinų nuoma įvairioms šventėms

Mūsų teikiamos paslaugos:

 

kreipkitės dėl limuzino nuomos

 

 

 

 
 

limuzinu nuoma