Toplimo Toplimo Facebook'e

LT EN RU

Limuzinų nuoma išleistuvėms

Ta lemtinga diena, kai keliaujate į naują etapą ir palydite visus dvylika metų, praleistų su mylimais mokytojais bei gerais draugais tapusiais klasiokais. Ji turi būti tobula, ji turi rodyti, kad Jūs jau užaugote ir drąsiai žengiate į gyvenimą. Kas geriau, jei ne limuzinas, padės Jums išlaikyti santūrių, jau suaugusių žmonių įvaizdį ir puikiai derės prie puošniomis suknelėmis bei kostiumais pasipuošusių mokinių?

Mūsų limuzinų nuoma išleistuvėms pasirūpins, kad mokiniai tą dieną atšvęstų linksmai, pašėlusiai ir ištaigingai. Papuošime limuzinus pageidautinomis dekoracijomis, jei reikės, pažymėsime Jūsų laidos numerį ar mokyklos pavadinimą, kad visi aplinkiniai žinotų, jog šiandien Jūsų diena. Neabejokite, ir šiai progai rinkitės Top Limo limuzinų nuomą išleistuvėms.

Gausus, retų ir naujausių modelių limuzinų pasirinkimas bei salonas, kuriame yra viskas, ko reikia tikroms išleistuvėms pradėti, leis ypatingą dieną jaustis nepakartojamai. Mūsų rūpestis – geriausia šventė, į kurią nukeliausite išskirtiniu Top Limo limuzinu!

Mūsų nuomojamus limuzinus rasite čia.

atgal į paslaugų aprašymą skambinti

 

 
 

limuzinu nuoma